Productomschrijving
图片5.png
Productparameters
Parameter Categorie Engelse specifieke parameters
Optische eigenschappenparameters - Reinigingskopmodel: Type A
- Gemiddeld laser vermogen: 1500W/2000W/3000W
- Bereik instelbare vermogen: 10%~100%
- Polariseringsrichting: Willekeurig
- Laser lijnbreedte: 5 mm~200 mm instelbaar
- Vezellengte: 10 m
- Minimale vezelbuigstraal: 200 mm