SKYLC-SPM-500/1000 Hoogvermogen Laserreinigingsapparatuur - 500W/1000W Instelbaar
Productomschrijving
Productparameters
Parameter Categorie Specifieke parameters
Optische eigenschappenparameters - Reinigingskopmodel: Type A
- Gemiddelde laserkracht: 500 W (SPM-500) / 1000 W (SPM-1000)
- Bereik instelbare vermogen: 10%~100%
- Polariseringsrichting: Willekeurig
- Laserlijnbreedte: 5 mm~100 mm instelbaar
- Vezellengte: 10 m
- Minimale buigradius van de vezel: 150 mm
- Koelmodus: Waterkoeling + Airco
- Geleide laserfunctie: Beschikbaar
- Anti-reflectiefunctie: Beschikbaar
Algemene eigenschappen - Chassisafmeting:
Geïntegreerd type: L1229mm×B681mm×H1412mm
Gesplitste hoofdeenheid: L1159mm×B468mm×H689mm
Gesplitste waterkoelmachine: L749mm×B468mm×H689mm
- Netto Gewicht:
Geïntegreerd type: 170kg; Reinigingskop: 4,0kg
Gesplitste hoofdeenheid: 110kg; Gesplitste waterkoelmachine: 40kg
- Bedieningsmodus: Geautomatiseerd / Handbediend
- Voedingsspanning: Enkelfasig drie-aderig systeem AC 220±10% V
- Netfrequentie: 50 Hz
- Werktemperatuur: 0℃~40℃
- Opslagtemperatuur: -10℃~60℃
- Stroomverbruik @25℃: SPM-500 <4000 W; SPM-1000 <6000 W
Andere gegevens
1. Configuratie
Configuratietype Details
- Waterkoeler: 1 set
- Laserschermbril: 1 paar (voldoet aan EU EN207:2009/AC2011 & CE-certificering)
- Lensreinigingspapier: 2 dozen
- Vervangbare veldlenzen: Inclusief 4 beschermingslenzen voor veldlenzen
- Garantie: 1 jaar
2. Veiligheid & Bediening
  • Bedieningsstappen: Inschakelen → Wachtwoord "9527" invoeren om te ontgrendelen → Parameters instellen (laserkracht, scanbreedte/frequentie/snelheid, etc.) → Rood licht en laser inschakelen → Reiniging starten (tijdens handbediening op 1-3 mm van de scherpstelpunt blijven)
  • Aanpassing van laserparameters: Pulsrepititiefrequentie instelbaar bereik 5 kHz ~ 200 kHz (instellen wanneer de laser uit staat); reinigingsbreedte wordt aanbevolen tussen 10 mm - 60 mm.
3. Onderhoud & Probleemoplossing
Dagelijks en periodiek onderhoud Gemeenschappelijke probleemoplossing
- Reinig de lens van het reinigingshoofd met speciale doekjes na elk gebruik
- Controleer chassisknoppen, draaiknopvastzettings- en watertanktemperatuur (≤40℃) voor gebruik
- Reinig wekelijks het apparaatoppervlak en het ventilatiefilter
- Wanneer de luchtvochtigheid >70% is, controleer dan op condensvorming in het chassis
- Geen stroom: Controleer de noodstop-schakelaar op reset, stroomaansluiting en luchtschakelaar
- Geen rood licht: Bevestig laserwerking, stroomaansluiting en status van rode lichtinschakeling
- Geen laseruitgang: Controleer de "Start"-knop, DB25-verbinding en optisch pad
- Display toont sterretjes: Controleer of de bedradingvolgorde van de A/B-draden omgekeerd is
- Zwakke laseruitgang: Reinig de veldlens van de handgreep
4. Verpakking, transport en opslag
  • Verpakking: Wikkel de glasvezel op (buigradius ≥150 mm), wikkel de apparatuur in schuim en folie, vergrendel de universele wielen en bevestig de apparatuur in de verpakking zonder speling.