Опис товару
图片5.png
Параметри продукту
Категорія параметрів Англійські специфічні параметри
Оптичні параметри - Модель очисного пристрою: Тип A
- Середня потужність лазера: 1500 Вт/2000 Вт/3000 Вт
- Діапазон регулювання потужності: 10%~100%
- Напрямок поляризації: Довільний
- Ширина лазерної смуги: 5 мм~200 мм регульована
- Довжина волокна: 10 м
- Мінімальний радіус вигину волокна: 200 мм