Обладнання для лазерного очищення SKYLC-SPM-100/200/300 — безконтактне та безпечне
Опис товару
Параметри продукту
Категорія параметрів Особливі параметри
Оптичні параметри - Модель очисного пристрою: Тип A
- Середня потужність лазера: 100 Вт/200 Вт/300 Вт
- Діапазон регулювання потужності: 10%~100%
- Напрямок поляризації: Довільний
- Ширина лазерної смуги: 5 мм~100 мм, регульована
- Довжина волокна: 5 м
- Мінімальний радіус вигину волокна: 150 мм
- Режим охолодження: Водяне охолодження + Кондиціонування
- Функція направляючого лазера: Доступна
- Антиблискова функція: доступна
- Модель об'єктива поля: F160/F210/F254 (оптимізовано за фактичними умовами роботи)
Загальні параметри властивостей - Розмір шасі:
SPM-100: Довжина 1053 мм × Ширина 400 мм × Висота 700 мм
SPM-200/300 (Інтегрований): Довжина 1075 мм × Ширина 735 мм × Висота 1402 мм
SPM-200/300 (Роздільний): Основний блок 1030 мм × 400 мм × 700 мм; Охолоджувач 560 мм × 290 мм × 445 мм
- Маса нетто:
- Режим роботи: автоматичний / ручний
- Напруга живлення: однофазна тридротова система змінного струму 220±10% В
- Частота мережі: 50 Гц
- Робоча температура: 0℃~40℃
- Температура зберігання: -10℃~60℃
- Споживана потужність: SPM-100<1000 Вт; SPM-200/300<3200 Вт
Інші деталі
1. Конфігурація
Тип конфігурації Деталі
- Охолоджувач води: 1 комплект (обладнання 100 Вт не входить)
- Лазерні захисні окуляри: 1 пара (відповідають стандартам ЄС EN207:2009/AC2011 та сертифікації CE)
- Папір для протирання лінз: 2 коробки
— Замінні полеві лінзи: включаючи 4 захисні лінзи полевих лінз
- гарантія: 1 рік
  • Операційні кроки: Ввімкнення живлення → Введення пароля "9527" для розблокування → Налаштування параметрів (потужність, ширина сканування/частота/швидкість тощо) → Увімкнення червоного світла та лазера → Початок очищення (під час роботи вручну підтримуйте фокусну відстань 1-3 мм).
3. Обслуговування та усунення несправностей
Щоденне обслуговування Загальна діагностика
- Очищайте лінзу головки очищення спеціальними серветками після кожного використання
- Щотижня очищайте поверхню обладнання та фільтр вентиляції
- Додавайте антифриз узимку (див. таблицю пропорцій для адаптації за температурою)
- Відсутній лазерний випромінювання: Перевірте кнопку "Пуск", лінію DB25 та оптичний шлях
- Слабкий лазерний вихід: Очистіть поле лінзи ручної головки